Sunucu Kiralamanın Büyük İşletmelere Yararı Nedir?

Orta yahut büyük çaplı tasarı yürüten şahıs yahut işletmeler hem performans yönünden üstelik maliyet bakımından dedicated sunucu kiralama yolunu tercih ederler. Bu kullanıcıların paylaşımlı server kullanması işlerini zorlaştıracak ve aksatacaktır.

Sunucu kullanıp kullanmama konusu ile ilgili kararsız kaldıysanız yahut hangi server paketlerini kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız cloudvistten bedava bir şekilde bilgi alabilir ve gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz.

Kiralık Sunucu Kimler İçin Uygun?

Yapılan en büyük yanlışlardan biride internet site sektörüne yeni atılmış girişimcilerin derhal server kiralamasıdır. Bu vaziyet kullanıcının işini epey çok zorlaştırırken bir yandan dahi lüzumsuz yere gider yapmasına yol açacaktır. Kiralık sunucular daha çok orta ve büyük ölçekli iş yapan şahıs yahut işletmeler amacıyla elverişli olup küçük ve orta ölçekte iş yapan kullanıcıların VDS yahut VPS kiralamaları tavsiye edilmektedir.

Sunucu Kiralamak İçin Neden Büyük Ölçekli İş Yapmalıyım?

Bu hali sizlere örnekle anlatmamız daha açıklayıcı olacaktır. Ava giderken avcının bir tavşanı taşımak amacıyla aldığı torbanın büyüklüğünü düşünün. Tavşanın boyutundan azıcık daha geniş bir torba işini görecek ve kolaylaştıracakken bir geyiğin sığacağı torbada taşımak ne kadar makul?

Ufacık bir şeyi büyük torbada taşımak avcının işini daha dahi zorlaştıracaktır. Sunucuda şayet sunucunun tüm yönetme işi kullanıcı üstünde olmasından ötürü küçük çaplı projelerde kullanıcının işini hayliyle zorlaştıracaktır.

 

 

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*